Застілля не вдалося: У Росії врятували жінку, яка випадково проковтнула виделку (фото)

Столовий прилад проник постраждалій в стравохід, а поки пацієнтку довезли до лікарні, чужорідне тіло встигло досягти шлунка.

У Росії хірургам довелося спостерігати вкрай незвичайний випадок: молода жінка проковтнула виделку. Інциденти з випадково проковтнутими предметами більш характерні для дітей, але на цей раз в лікарню поступила 26-річна жителька міста Ішима (Тюмень), передають Патріоти України.

Столовий прилад проник постраждалій в стравохід, а поки пацієнтку довезли до лікарні, чужорідне тіло встигло досягти шлунка. Пацієнтка зуміла пояснити, що після застілля намагалася викликати блювоту, натискаючи виделкою на задню частину язика. При цьому прилад вислизнув і опустився вниз по системі травлення. Рентген підтвердив наявність стороннього предмета в шлунку.

Як повідомляє ТюменьPRO, спочатку лікарі намагалися витягти виделку без хірургічного втручання. Після низки безуспішних спроб дівчину підготували до операції і протягом 35 хвилин вийняли виделку, провівши розтин шлунка (гастротомію).
Хірург Талех Юсифов зізнався, що з подібним випадком стикається вперше. Доктор упевнений, що його пацієнтці дуже пощастило. «Гострі краї не пошкодили стінки шлунка. У разі перфорації міг би статися перитоніт або шлунково-кишкова кровотеча. Добре, що все закінчилося благополучно», - заявив лікар. Постраждала залишиться в хірургічному відділенні до стабілізації стану.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...