Застосували наручники, електрошокер і газ: У Польщі українець помер після затримання поліцейськими

У поліції заявили, що українець поводився агресивно.

У Польщі трагічно закінчилося затримання українського заробітчанина - він помер після застосування правоохоронцями спецзасобів. Про це повідомляє dzienniklodzki.pl, передають Патріоти України.

Інцидент стався біля міста Бжезіни в селі Туравянки. Українець приїхав, щоб працювати на будівництві, і перебував на карантині. Але вночі він вийшов з квартири і почав стукати у вікна місцевим жителям. Тоді вони викликали поліцію.
У поліції заявили, що українець вів себе агресивно. Копи просили його заспокоїтися, проте їм довелося використовувати перцевий газ. Це спецзасіб не допоміг, тоді поліцейські застосували електрошокер і наділи наручники. Незабаром затриманому стало погано.
Причину смерті має встановити розтин. Поки не встановлено, чи перебував громадянин України в стані алкогольного сп'яніння.

Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року - пояснення адвоката

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:59

Від 1 жовтня всі жінки-медикині й фармацевтки мають стати на військовий облік у Територіальних центрах комплектування й соціальної підтримки (ТЦК і СП). Чи означає це, що жінкам заборонять виїзд за кордон, - питання, яке хвилює багатьох українок, перед...

Вчені розповіли, в який місяць найчастіше народжуються довгожителі

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:57

Експерти із проблем старіння, смертності та довголіття університету Чикаго (University of Chicago), США, провели дослідження, яке показало взаємозв'язок між місяцем народження та тривалістю життя, передають Патріоти України. Згідно з результатами досл...