"Засинала, обіймаючи замість тата плакат": 9-річна донька бійця ЗСУ розповіла, як чекала тата з війни (фото)

Кримчанин Борис Рябуха у 2014 році залишив окупований Крим та поїхав захищати Україну на Схід. За його спиною - бої за Донецький аеропорт, Піски, гору Карачун. Нині Борис готує лейтенатів, щоб у війську служили лише професіонали, повідомляють Патріоти України.

На передову Борис потрапив у квітні 2014 року. Там він у 95 житомирській бригаді провів наступні 3,5 роки. Тоді він був капітаном та возив боєприпаси для бригади. На його очах звільняли Слов'янськ і Лисичанськ. Повернувся Борис до Харкова у 2017 році. Тепер в Університеті повітряних сил викладає курсантам.

"Краще свій досвід направити в потрібний бік. Вчити людей на своєму досвіді – це корисніше, ніж де-небудь в Києві просто сидіти в кабінеті", – сказав демобілізований військовослужбовець ЗСУ Борис Рябуха. Він не лише Герой України, а й чудовий батько. У Бориса нещодавно народилася третя донечка.

Поки чоловік воював за мільйони українських родин, його сім'я пройшла свою війну. Середню доньку з татом знайомили по фото. Старша засинала, обіймаючи замість тата плакат.

Коли ми жили в Житомирі, мені було шість років і я ходила в перший клас. І я там подружилася з декількома дівчатками. Вони говорили, а ось ми з татом те зробили, а ось ми з татом інше зробили. Потім я приходила додому, стрибала на ліжко і ридала, – пригадує донька Бориса Рябухи Марина.

"Потихеньку адаптувалися, в колі сім'ї. Ми його дуже любимо. Ми дуже щасливі, раді, що він з нами. Коли сім'я в зборі, що може бути краще?", – сказала дружина військового Анна.

Тепер для сім'ї Бориса Харків став другою домівкою, але понад усе чоловік мріє колись показати донькам Тарханкут в українському Криму.

Джерело: 24 канал

В очікуванні "китайської навали": Лікарі зруйнували головні міфи про грип

вівторок, 28 січень 2020, 5:45

Грип вважається однією з найбільш "міфологізованих" хвороб. Грип в Україні вже забрав життя 11 людей в епідемсезоні 2019-2020, а за тиждень з 13 по 19 січня захворіло 140 тисяч українців, більш ніж половина яких - діти. У прес-службі МОЗ розвіяли сім н...

Хіти тижня. Ніколи не робіть цього! ТОП-15 заборон для водіїв, які має знати кожен

вівторок, 28 січень 2020, 4:00

Як би не було сумно, велика частина ДТП відбувається через нерозсудливу поведінку водіїв. Найчастіше згубну дію мають звички, від яких автомобілістам складно утриматися. Вони відволікають водія від дороги і, як наслідок, можуть стати причиною аварії. В...