Зате хотіли провести інтернет: У Мелітополі у квартирі-сміттєзвалищі серед гір сміття жила маленька дитина

У Мелітополі Запорізької області виявили житлову квартиру, яка була завалена сміттям, а серед завалів жила дитина. Про це стало відомо після того, як співробітник фірми інтернет-провайдера прийшов обладнати інтернет в одній з квартир. Він побачив повну антисанітарію і і відправив відео в Службу у справах дітей, передають Патріоти України.

"У Мелітополі працівник прийшов підключити сім'ї з дитиною 7-8 років Інтернет і був в шоці. Чоловік поскаржився в органи опіки", - йдеться в повідомленні. Як стало відомо пізніше, відео було зроблено влітку минулого року. Про це заявили в службі у справах дітей Мелітопольської міської ради Запорізької області.

"Соціально-відповідальні люди, не поширюючи відео, відразу направили його в службу у справах дітей, так як бачили там присутність малолітньої дитини. Негайно за вказаною адресою фахівцями служби був здійснений виїзд, повідомлено суб'єктам соціального захисту для оцінки потреб/ситуації сім'ї, в ході роботи була проведена профілактична бесіда з матір'ю, щодо створення належного середовища проживання для дитини. Також, враховуючи, що дитина шкільного віку була запитана в школі: претензій до виконання матір'ю батьківських обов'язків у адміністрації та вчителів немає, дитина забезпечена всім необхідним, має речі по сезону", — розповіли в службі у справах дітей.

Зазначається, що мати дитини не змогла пояснити, чому довела житло до такого стану. Однак зараз квартира сім'ї "має динаміку значного поліпшення". У службі у справах дітей обурилися, що відео з'явилося через півроку після того, як проблема була вирішена. Увага! Відео містить ненормативну лексику:

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...