"Зате в кольорах державного прапора": Житель Дніпра виявив усередині хліба... мочалку (фото)

Житель Дніпра купив в одному з місцевих магазинів хліб із "делікатесом". Усередині нього виявилася мочалка для миття посуду. Фото незвичайного продукту опублікував Telegram-канал "Х**вий Дніпро", повідомляють Патріоти України.

На них видно, що це хліб "Петриківський" нарізаний.

"Як вам такий хліб із мочалкою всередині? Смачного", – йдеться в пості. Про те, коли саме це сталося і в якому магазині було куплено хліб, невідомо.

Користувачі мережі з іронією відреагували на такий продукт:

"Фрекен хліб", "Зате в кольорах прапора", "Гарно", "Поїв і відразу за собою прибрав".

Також у коментарях припустили, що мочалку випадково залишили на деку або у формі, де замішують тісто.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...