Затяжні тривоги через вильоти російських МіГ-31К: Експерт запропонував альтернативу

Затяжні тривоги через вильоти російських МіГ-31К: експерт запропонував альтернативу

Військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко поділився в ефірі "24 каналу", якою може бути альтернатива оголошенню звичної повітряної тривоги, коли в Росії злітають винищувачі МіГ-31 - носії ракет "Кинджал", передають Патріоти України.

За його словами, це можуть бути оголошення повітряної тривоги за допомогою різних кольорів, які означатимуть той чи інший рівень загрози у кожному регіоні.

Експерт зазначив, що потрібно шукати рішення відповідно до того, що може бути градація рівня загроз, враховуючи те, де знаходиться МіГ.

"Якщо він літає у районі Чорного моря, то зрозуміло, що для Херсона або Миколаєва в цей час загрози більше, ніж, наприклад, для Луцька з точки зору відстані. Тому, на мою думку, важливо знайти гнучкий спосіб враховувати, де знаходиться МіГ. Можливо, прирівнювати його польоти як польоти тактичної авіації вздовж кордону", - сказав він.

Мусієнко додав, що припустити, чи буде пуск ракети "Кинджал" по території України, неможливо, тому пошук альтернативи затяжним повітряним тривогам складний.

Експерт вважає, що можна використовувати різні кольори для позначення рівня загрози: "Наприклад, червоний - це найвищий рівень загрози, тому потрібно перебувати в укритті. Жовтий - це можливий... Зелений - є тривога, що літає МіГ, щоб було усвідомлення: якщо будуть пуски ракет, то може бути й червоний рівень".

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...

"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

субота, 24 лютий 2024, 8:57

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти Ук...