Затоплення Ocean Plaza: Рятувальники показали вигляд зсередини ТЦ після аварії (фото)

Аварійно-комунальними службами проводяться ремонтно-відновлювальні роботи.

Станом на 7 ранку 14 січня підтоплень унаслідок прориву труби неподалік ТЦ Ocean Plaza в Києві немає, вода зійшла самопливом, роботу торгового центру тимчасово призупинено. Про це повідомляє прес-служба ДСНС, передають Патріоти України.

Аварійно-комунальними службами проводяться ремонтно-відновлювальні роботи. Теплопостачання до споживачів подається по обвідних гілках тепломережі. Від ДСНС залучалось 10 бригад та 3 одиниці техніки.


З архіву ПУ. Ромцю, не плач! - Сядуть усі: Американське правосуддя покарало знакового росіянина

субота, 18 січень 2020, 17:30

Якщо рецидивіст "буде вести себе добре", то зможе покинути пенітенціарну установу в 70 років, після чого його відправлять доживати свій вік в Росії. За деякими даними, бандит втік в США, рятуючись від найманого вбивці. Російський "злодій в законі" Ражд...

Їх небагато, але вони справжні: Кондратюк назвав імена російських артистів, котрі всупереч всьому підтримують Україну, бо правда їм дорожче імперського "величия" і "кісток з кремлівського столу"

субота, 18 січень 2020, 17:22

Серед них – народна артистка Росії Лія Ахеджакова. За словами Кондратюка, до проукраїнських артистів можна також віднести російського музиканта, лідера групи "Машина часу" Андрія Макеревича, публіциста Віктора Шедеровича "і ще кількох людей". Кондратюк...