Затоплення зоопарку в Новій Каховці: Деяким тваринам вдалося вижити (відео)

Із затопленого під час прориву дамби зоопарку «Казкова діброва» у Новій Каховці все ж вдалося врятувати деяких тварин. Про це повідомили на сторінці зоопарку у Facebook, передають Патріоти України.

Деякі тварини знаходились не на території зоопарку, а вдома у співробітниці, тому їм вдалося вижити. Зазначається, що серед врятованих – папуга Вєня, білки-летяги, фретки (тхори), папуги, шиншили і морські свинки – останніх залишилося 46 штук.

Також на сторінці зоопарку повідомляється, що після затоплення зоопарку могли врятуватися собака Жулька и коти. Жителів Нової Каховки просять повідомляти, про місцезнаходження тварин.

"Практично мізер": Українцям розповіли про запаси вугілля і газу на опалювальний сезон

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:56

Наближається холодна пора року і російські окупанти можуть значно збільшити кількість обстрілів критичної інфраструктури, щоб залишити мирне населення без тепла та електрики. Голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко в інтерв'ю д...

Вчені розробляють імплантат, здатний вилікувати рак всього за 60 днів

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:50

На думку групи вчених з Університету Райса вилікувати рак незабаром можна буде так само просто, як декілька натискань на мобільний телефон. Про цепише nypost.com, передають Патріоти України. Науковці отримали 45 мільйонів доларів у вигляді фінансуванн...