Затримано підлітків із бомбами: В окупованій Керчі готували нові теракти

В анексованому Криму припинили підготовку двох терактів в освітніх установах, які спланували підлітки. Про це повідомляє прес-служба Федеральної служби безпеки Росії. У дітей вилучили саморобні бомби, передають Патріоти України.

За даними спецслужби окупантів, затримані двоє підлітків з Керчі 2003 і 2004 років народження, вони є послідовниками 18-річного Владислава Рослякова, який у жовтні 2018 влаштував бійню в місцевому політехнічному коледжі.

За місцями проживання затриманих підлітків пройшли обшуки, співробітники правоохоронних органів вилучили саморобні вибухові пристрої, начинені вражаючими елементами. Крім того, знайдено компоненти для виготовлення вибухових речовин. Відзначається, що випробування "пробних" вибухових пристроїв проводилися на домашніх тваринах.

Людина кам'яного віку: Вчені відновили зовнішність чоловіка, який жив 8 тис. років тому (фото)

четвер, 16 липень 2020, 16:28

Вчені знайшли череп чоловіка кам'яного віку і реконструювали його обличчя. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Череп був знайдений в тому, що раніше було невеликим озером в Швеції в 2012 році, це фото показує, як ця людина виглядала ...

Вирішили не зупинятися: Близькі принца Гаррі та Маркл заінтригували повідомленням про другу дитину в пари

четвер, 16 липень 2020, 16:22

Близькі друзі принца Гаррі та Меган Маркл розповіли про серйозні наміри американської акторки незабаром народити другу дитину. Як відзначили інсайдери таблоїду Daily Express, подружжя говорило про народження ще однієї дитини відразу після того, як наро...