Затримано підлітків із бомбами: В окупованій Керчі готували нові теракти

В анексованому Криму припинили підготовку двох терактів в освітніх установах, які спланували підлітки. Про це повідомляє прес-служба Федеральної служби безпеки Росії. У дітей вилучили саморобні бомби, передають Патріоти України.

За даними спецслужби окупантів, затримані двоє підлітків з Керчі 2003 і 2004 років народження, вони є послідовниками 18-річного Владислава Рослякова, який у жовтні 2018 влаштував бійню в місцевому політехнічному коледжі.

За місцями проживання затриманих підлітків пройшли обшуки, співробітники правоохоронних органів вилучили саморобні вибухові пристрої, начинені вражаючими елементами. Крім того, знайдено компоненти для виготовлення вибухових речовин. Відзначається, що випробування "пробних" вибухових пристроїв проводилися на домашніх тваринах.

Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

вівторок, 7 квітень 2020, 13:00

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус з...

Дайте їй "Оскар": Ввічлива дівчинка давиться маминою їжею, але робить вигляд, що це смачно (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 12:59

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй. Маленька дівчинка підкорила мережу своєю винятковою ввічливістю і добрим серцем. У соцмережі Twitter стрімко набуває популярнос...