Затримано військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині. Відео з бодікамери вбитого патрульного виклали в мережу (18+)

Військових, яких розшукували за розстріл поліцейських на Віниччині, затримано. Про це повідомили українські ЗМІ, передають Патріоти України.

За попередніми даними, вони здалися самі. Раніше стало відомо, що Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону перевіряє причетність до вбивства поліцейського двох військовослужбовців. Про це повідомив Офіс генпрокурора.

На даний час проведено огляд місця події, вилучені речові докази. Як повідомили у Нацполіції, загиблий під час нічного нападу - 20-річний Максим Зарецький. З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора року віддано служив у секторі реагування патрульної поліції. Максим був єдиним сином у батьків.

Вбивство стало кривавою імпровізацією одного з військових внаслідок виявлення незаконної зброї. Момент трагедії та що їй передувало та наслідувало зафіксувала бодікамери вбитого, яку після скоєння злочину прихопив вбивця.

Нагадаємо, у Гайсинському районі працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль. В авто були двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений.

На грані: В окупованому Криму назріває масштабна водна криза

п’ятниця, 24 жовтень 2025, 6:24

Російські окупаційні чиновники з так званого "держкомітету з водного господарства та меліорації Криму" фактично визнали серйозну проблему з водозабезпеченням Східного Криму. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС), передають Патріоти Украї...

Народились не в сорочці, а броні: Від ударної хвилі шифер пролетів між двома бійцями ЗСУ, але нікого не зачепив (відео)

п’ятниця, 24 жовтень 2025, 6:05

Від ударної хвилі шифер пролетів між двома бійцями ЗСУ, на щастя, нікого не зачепив, передають Патріоти України. . Коли народились навіть не в сорочці, а в бронежилеті, максимальне везіння! Здоров'я і божої опіки нашим воїнам!