Києві двоє молодиків у стані алкогольного сп'яніння слухали російську музику на столичному Подолі. Їх притягнуто до відповідальності. Про це повідомили в пресслужбі поліції Києва, передають Патріоти України.
Поліцейські розповіли, що під час моніторингу соціальних мереж виявили відео, на якому група юнаків на вулиці голосно увімкнула музику російських виконавців.

"Не заважаючи на зауваження перехожих та нагадування про трагедію в Сумах, де внаслідок ракетної атаки загинули люди, молодики не вимкнули російський трек, а натомість зробили музику голосніше та почали глумитися з громадян", - зазначили в поліції.
Правоохоронці встановили особи усіх порушників – це двоє 17-річних місцевих мешканців, а також 20-річний житель Київщини. Свої дії вони пояснюють тим, що перебували у стані сп’яніння, адже напередодні вживали алкогольні напої.

Повідомляється, що поліцейські склали на юнаків адміністративні матеріали за статтями 173 (Дрібне хуліганство) та 178 (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у стані спʼяніння) КУпАП. Батьків порушників також притягнуто до відповідальності за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...