Києві двоє молодиків у стані алкогольного сп'яніння слухали російську музику на столичному Подолі. Їх притягнуто до відповідальності. Про це повідомили в пресслужбі поліції Києва, передають Патріоти України.
Поліцейські розповіли, що під час моніторингу соціальних мереж виявили відео, на якому група юнаків на вулиці голосно увімкнула музику російських виконавців.

"Не заважаючи на зауваження перехожих та нагадування про трагедію в Сумах, де внаслідок ракетної атаки загинули люди, молодики не вимкнули російський трек, а натомість зробили музику голосніше та почали глумитися з громадян", - зазначили в поліції.
Правоохоронці встановили особи усіх порушників – це двоє 17-річних місцевих мешканців, а також 20-річний житель Київщини. Свої дії вони пояснюють тим, що перебували у стані сп’яніння, адже напередодні вживали алкогольні напої.

Повідомляється, що поліцейські склали на юнаків адміністративні матеріали за статтями 173 (Дрібне хуліганство) та 178 (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у стані спʼяніння) КУпАП. Батьків порушників також притягнуто до відповідальності за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...