Перший символічний удар у матчі "Шахтар" - ЛНС завдав боєць 67-ї окремої механізованої бригади ДУК Сергій Романовський. Воїн отримав тяжке поранення, захищаючи Батьківщину на Лиманському напрямку і тепер змушений пересуватися на милицях, повідомляють Патріоти України.
Вже багато років Сергій є щирим уболівальником ФК "Шахтар". Тому "гірники" без вагань віддали йому право завдати першого церемоніального удару по м'ячу у грі, що відбулася на "Арені Львів". Зазначимо, що сама зустріч завершилася перемогою чинного чемпіона 3:0 та стала першою для Дарії Срни на посаді головного тренера "гірників". Рахунок вже на 20-й хвилині відкрив Данило Сікан. На останніх хвилинах дубль оформив Кевін Келсі.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...