"Завжди залишиться в наших серцях": Помер один з командирів "Азова" (фото)

Ігор Прозапас приєднався до полку в 2015 році, був яскравим представником нової військової еліти.

Ігор Прозапас. Фото: Фейсбук.

Стало відомо, що передчасно обірвалося життя колишнього бійця полку "Азов" Ігоря Прозапаса з позивним "Кіхот". Про це повідомляє прес-служба ОЗСП НГУ "Азов" у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначають, що Ігор приєднався до "Азова" в 2015 році, був яскравим представником нової військової еліти, представляв покоління справжніх бойових офіцерів. "Кіхот" обіймав посаду заступника командира "Азова" по застосуванню артилерії.

Також повідомляють, що під авторством Ігоря Прозапаса вийшло кілька наукових статей, наприклад, про систему управління вогнем ISTAR в сучасному військовому конфлікті. "Друг "Кіхот" завжди залишиться в наших серцях хоробрим воїном, людяним командиром і вірним побратимом. Його справжня відданість боротьбі і нашій спільній ідеї є прикладом для наступних поколінь. Висловлюємо щирі співчуття рідним "Кіхота" і всім, хто його знав. Це непоправна втрата для всієї України. Пам'ятаємо!", - написали в мережі.

Борт із пораненими захисниками України прилетів до Києва, потрібна допомога, - волонтер

четвер, 4 березень 2021, 21:36

Волонтерка Наталія Юсупова збирає допомогу для поранених захисників України, яких доставили в столичний госпіталь. Про це повідомила Наталія Юсупова у фейсбуці, зазначають Патріоти України. . "До Києва прилетів борт з пораненими воїнами. За кілька днів...

Вибір зробила свідомо: Ілона Гвоздьова розповіла, чому відмовилася виступати з Винником на "Танцях з зірками"

четвер, 4 березень 2021, 21:15

Продюсери проєкту хотіли поставити артиста в пару з Ілоною Гвоздьовою, однак тоді вона вирішила виступати з Володимиром Остапчуком. Хореографиня Ілона Гвоздьова кілька років підкорювала паркет "Танців з зірками" з найвідомішими чоловіками України. У 3 ...