Збереглися і прикраси із глазурі, і навіть обгортка: У Німеччині виявили горіховий торт, виготовлений 79 років тому (фото)

Торт підсмажився під час повітряного нальоту часів Другої Світової війни, але залишилися недоторканими горіхова начинка, форма торта, прикраси з глазурі.Німецькі археологи знайшлии торт, якому виповнилося 79 років. Його в буквальному сенсі запік вогонь від бомби, що впала багато років тому поруч, передають Патріоти України.

Як розповів Livescience, горіховий десерт з фундуком та мигдалем був знайдений у підвалі будинку у місті Любек. І хоча пробувати його ніхто не став, фахівці зазначили, що той "добре зберігся" з огляду на вік знахідки. "Форма торта, прикраси з цукрової глазурі і навіть обгортка десерту залишилися такими, як після того, як місце, де його приготували, бомбардували з повітря за часів Другої світової війни", – поділилися археологи.

Експерти з'ясували, що торт приготували для себе члени родини місцевого торговця Йоганна Хітца. Десерт мав стати окрасою святкового столу до Пальмової неділі (християнське свято перед Великоднем. Присвячене урочистому в'їзду в Єрусалим Ісуса Христа). Торт уже поставили на стіл і розставили чашки із сервізу, проте святкову ідилію перервало бомбардування. Того дня на Любек впало 400 тонн бомб. У ніч проти 28 березня 1942 року британські королівські військово-повітряні сили бомбили Любек. Тоді загинули 320 людей, а історичний центр міста було перетворено на руїни.

З моменту виготовлення десерту минуло майже 80 років.Торт, разом із тарілками, столом, кухонним гарнітуром та самими домочадцями впали у підвал. Планується, що торт стане частиною музейної експозиції.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку – у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку рф: окупанти планують форсувати Сіверський Донець.

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...