
На Хмельниччині суд визнав винним військовослужбовця порушенні правил зберігання зброї і призначив 170 грн штрафу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані судового реєстру.
За матеріалами справи, пізнього вечора 23 грудня 2023 року матір військового знайшла його нагородний пістолет калібру 9 мм, який лежав у дивані. Цю ж зброю жінка видала правоохоронцям, котрі й склали адмінпротокол.
У суді військовослужбовець визнав та зобов’язався не порушувати правила зберігання зброї. Зазначив: придбає сейф та буде зберігати нагородну зброю у ньому.
Феміда виписала військовому максимальний штраф за частиною 1 статті 191 Кодексу про адміністративні правопорушення. При цьому врахувала пом’якшену обставину – щире розкаяння.
Крім цього, суд розпорядився повернути військовому вилученого нагородного пістолета та п’ять штук магазинів до нього.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...