Зберігав пістолет у дивані: Матір "здала" сина-військового правоохоронцям

На Хмельниччині суд визнав винним військовослужбовця порушенні правил зберігання зброї і призначив 170 грн штрафу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані судового реєстру.

За матеріалами справи, пізнього вечора 23 грудня 2023 року матір військового знайшла його нагородний пістолет калібру 9 мм, який лежав у дивані. Цю ж зброю жінка видала правоохоронцям, котрі й склали адмінпротокол.

У суді військовослужбовець визнав та зобов’язався не порушувати правила зберігання зброї. Зазначив: придбає сейф та буде зберігати нагородну зброю у ньому.

Феміда виписала військовому максимальний штраф за частиною 1 статті 191 Кодексу про адміністративні правопорушення. При цьому врахувала пом’якшену обставину – щире розкаяння.

Крім цього, суд розпорядився повернути військовому вилученого нагородного пістолета та п’ять штук магазинів до нього.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...