"Збій матриці": У небі спостерігали незвичайне природне явище (відео)

В американському штаті Флорида спостерігали незвичайне явище: небо під час заходу сонця розділилося на дві частини. Очевидці поділилися відеокадрами в соціальній мережі X (раніше - Twitter), передають Патріоти України.

Увечері небо в правій частині було червоно-жовтого кольору, а зліва — темно-сірого. Деякі ЗМІ пояснили явище тінню від великої хмари, яка затулила прямі промені сонячного світла.

Захід і схід сонця можуть супроводжуватися незвичайними кольорами

Іноді подібну ілюзію створюють гори, що блокують частину сонячних променів. Користувачі соцмереж по-різному сприйняли побачене. Хтось порівнював розділений захід сонця зі збоєм програмного забезпечення, інші розгледіли в цьому вражаючу красу природи.

Варто зазначити, що порівняння з фільмом "Матриця" стало дуже популярним. По сюжету стрічки реальність, яка існує для більшості людей, є симуляцією, створеною штучним інтелектом.

Учені Національного управління океанографії та атмосфери в США вважають, що заходи і сходи сонця можуть супроводжуватися незвичайними кольорами, якщо сонце сидить низько над горизонтом і променям світла треба пройти більшу відстань через атмосферу Землі. Через це більша частина синього світіння в електромагнітному спектрі розсіюється і люди бачать червоне сяйво.

Сенсація археології: Неподалік Риму знайшли дивну схованку десятків бронзових скульптур 2000-літньої давнини у дуже гарному стані

субота, 2 грудень 2023, 2:35

Капсула часу спрацюівала відмінно протягом 2300 років, зберігши цінну колекцію етрусько-римських артефактів. В тосканському місті Сан-Кашано-дей-Баньї, близько 120 км на північний захід від Рима, археологи виявили артефакти, приховані у лікувальних гря...

Вчені заявили, що люди старіють швидше через... динозаврів

п’ятниця, 1 грудень 2023, 23:18

У тому, що люди швидко старіють та помирають через похилий вік, винні динозаври. А точніше ті нестерпні умови існування, які вони створили для далеких прапращурів людини. Про це йдеться у науковій статті в журналі BioEssays, передають Патріоти України....