Збірну Росії під оплески пасажирів зняли з літака по дорозі на чемпіонат світу і під конвоєм вивели геть з аеропорту

Самі герої пригоди волають про замовлення конкурентів

Абдулрашід Садулаєв

Головного тренера збірної Росії з вільної боротьби Дзамболата Тедеєва і чотирьох членів національної команди зняли з літака з Амстердама в Осло. Російські спортсмени неправильно наділи маски, спустивши їх на підборіддя, зазначають Патріоти України.

Дзамболат Тедеєв

Серед порушників опинилися 2-кратний чемпіон Олімпіад 2016-го і 2020 років Абдулрашід Садулаєв, чемпіон Європи Абасагжі Магомедов, Євген Жірбаєв і Тимур Біжоєв. Команда летіла на чемпіонат світу з вільної боротьби, який з 2 по 8 жовтня пройде в столиці Норвегії.

Збірну РФ зняли з літака

Борців під конвоєм вивели з транзитної зони амстердамського аеропорту "Схіпхол".

"Те, що сталося, навіть не знаю, як можна коментувати. Це можна назвати фiрмовим беззаконням. Половину збірної команди вони висаджують з літака. Кажуть, ви сьогодні не полетите – полетите завтра. Чому? Пояснень немає. Я думаю це замовлення наших опонентів", – заявив на відео Тедеєв.

В інтерв'ю sports.ru тренер зазначив, що всі місцеві були без масок: "А нам такі вимоги пред'явили, і ми були змушені підкоритися".

За словами наставника, його і команду виводили з повітряного судна під оплески і схвальні репліки пасажирів на адресу стюардес і спецслужб.

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...

"Він нічого не пам'ятає про себе, але маму впізнав": Рідні знайшли зниклого під Бахмутом бійця (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 23:53

Рідні відшукали безвісти зниклого родича 46-річного Івана Івахіва з Тернопільскої області завдіки фото у соцмережах, що виклав небайдужий знайомий Івана. Боєць зник біля Бахмута наприкінці лютого. Через втрату пам'яті внаслідок важкого поранення він не...