Зброю зламано: Трамп потрапив на влучну карикатуру через передачу влади Байдену в США

Відомий художник Сергій Йолкін намалював карикатуру на президента США Дональда Трампа, який почав передачу влади новообраному главі держави Джо Байдену. Її він опублікував в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Трамп розпорядився почати процес передачі влади Байдену. Награвся", - написав Йолкін. У своїй роботі він зобразив Трампа зі зламаною зброєю і з піднятим білим прапором.

Нагадаємо, Трамп дозволив чиновникам GSA почати цей процес. Таке рішення його команда прийняла самостійно, визнавши свою поразку на виборах.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...