Збили з пантелику: Пес засмутився через зміну годинника - він звик гуляти о 05:30 і не розуміє, в чому проблема (відео)

Милий бульдог на прізвисько Картошка дуже не любить, коли люди переводять час на зимовий або літній. Вся справа в тому, що песель щодня виходить на прогулянку в парк рівно о 05:30 і зустрічається там з приятелями. Як же іноді важко Картошці зрозуміти, чому господарі відмовляються вести його на вулицю за графіком, передають Патріоти України.

Після того, як відео з Картошкою зібрало в TikTok понад 7 мільйонів переглядів, його господиня, користувачка з ніком potato.bulldog, опублікувала ролик і на YouTube. Після чергового переведення часу пес дзвонить у "дзвіночок" біля дверей і не приховує здивування, адже прийшов час вирушати до парку.

"Картохо, зараз ще не 5:30. Я розумію, що ти розгублений. Я розумію, що зміна годинника - це відстій, але ми повинні почекати ще годину. Там ще немає собак, - каже дівчина на відео. В цей час пес продовжує дзвонити в "дзвіночок". - Там справді нікого немає, Картохо. Всі прийдуть о 05:30. Мені дуже шкода. Спарвді".

На Reddit відео з собакеном зібрало понад 80 тисяч "апів" і викликало цілком серйозну дискусію, в якій люди співчувають Картошці і теж скаржаться на переведення годинників. Мабуть, це краще відео, яке можна побачити сьогодні в мережі.

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...