Збирали врожай у Чорнобильскій зоні: Суд арештував техніку фермерів з Полісся

Коли вседозволеність затьмарює розум, правоохоронна система має реагувати жорстко та оперативно.

Іванківський районний суд сьогодні, 18 вересня, арештував техніку та сільськогосподарські культури одного з найбільших сільськогосподарських підприємств Полісся. Про це повідомила народна депутатка з фракції «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк, передають Патріоти України.

«Як встановлено слідством, підприємство незаконно здійснювало обробіток земель, що входять до територій, яка зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», – повідомила Василевська-Смаглюк.

За словами депутатки, коли вседозволеність затьмарює розум, правоохоронна система має реагувати жорстко та оперативно. «Вкотре підкреслю, що про невідворотність покарання має пам‘ятати кожен латифундист, який планує самовільно захоплювати земельні ділянки та ухилятись від сплати податків», – написала Василевська-Смаглюк.

Депутатка запевнила, що уважно слідкує за цим процесом. «Такий прецедент має стати серйозним сигналом про зміну правил ведення бізнесу», – наголосила парламентар.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...