Десятки скарг, збиралися звільнити: Геращенко розповів про копа, який згвалтував дівчину у Кагарлику

Антон Геращенко

Одного з колишніх поліцейських, які підозрюються у тортурах і зґвалтуванні в Кагарлику, збиралися звільнити. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.

При цьому Геращенко зазначив, що нічого не знає про інформацію, нібито на одного з екс-копів було подано близько 50 скарг. Заступник міністра лише сказав, що раніше підозрювані пройшли переатестацію в поліції.

"Ці поліцейські проходили переатестацію. Я скептично ставився і ставлюся до масових переатестацій. Я вважаю, що необхідно робити те, що ми робимо – це негайно реагувати на скарги громадян, якщо є інформація, що якісь поліцейські перевищують службові повноваження", – додав він.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...