"Здаємо квартири лише не слов'янам": У Казахстані запустили новий тренд через масовий наплив росіян-втікачів

23 вересня у більшості українських користувачів рекомендації буквально заполонили відео казахів щодо навали росіян. Наші громадяни дуже це дуже оцінили, зазначають Патріоти України.

Казахи вирішили нагадати росіянам усе

Ні для кого не секрет, що "головні денацифікатори" зневажають усі народи, навіть ті, які проживають на території Росії. Звинувачуючи українців у "нацизмі", росіяни давно поділили людей на слов'ян і "не слов'ян". Тому часто люди, які приїжджали до Росії з Казахстану, Таджикистану, Киргизстану та інших азіатських країн стикалися із тим, що не могли винаймати квартиру в оренду, бо, мовляв, "Москва для росіян".

Та тепер, як то кажуть, фортуна повернулася до росіян іншим боком і тепер вони втікають у Казахстан, замість того, щоб боротися проти злочинного режиму. Та мешканці Казахстану зовсім не раді бачити втікачів.

Та для росіян у Казахстані є ще один неприємний сюрприз – вони ж думали, що весь світ розмовляє російською. Тепер вони мають всі шанси дізнатися, що казахська мова існує, але враховуючи український досвід, вони почнуть називати казахів, які люблять свою мову та культуру "нацистами". Це вже пройдений нами етап.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...