"Здаємо квартири лише не слов'янам": У Казахстані запустили новий тренд через масовий наплив росіян-втікачів

23 вересня у більшості українських користувачів рекомендації буквально заполонили відео казахів щодо навали росіян. Наші громадяни дуже це дуже оцінили, зазначають Патріоти України.

Казахи вирішили нагадати росіянам усе

Ні для кого не секрет, що "головні денацифікатори" зневажають усі народи, навіть ті, які проживають на території Росії. Звинувачуючи українців у "нацизмі", росіяни давно поділили людей на слов'ян і "не слов'ян". Тому часто люди, які приїжджали до Росії з Казахстану, Таджикистану, Киргизстану та інших азіатських країн стикалися із тим, що не могли винаймати квартиру в оренду, бо, мовляв, "Москва для росіян".

Та тепер, як то кажуть, фортуна повернулася до росіян іншим боком і тепер вони втікають у Казахстан, замість того, щоб боротися проти злочинного режиму. Та мешканці Казахстану зовсім не раді бачити втікачів.

Та для росіян у Казахстані є ще один неприємний сюрприз – вони ж думали, що весь світ розмовляє російською. Тепер вони мають всі шанси дізнатися, що казахська мова існує, але враховуючи український досвід, вони почнуть називати казахів, які люблять свою мову та культуру "нацистами". Це вже пройдений нами етап.

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...