
Бізнесмен, один з найбагатших людей України, яхту якого влітку помітили в Монако, Костянтин Жеваго, скориставшись нульовим розмитненням, у липні 2022-го завіз на свою компанію 4 Mercedes-Benz G500 2022 року. Відповідна інформація з'явилася у відкритих базах даних, передають Патріоти України.
Новина дійшла до українських військових. Тож бійці записали відеозвернення до олігарха.
У липні Закарпатська митниця показала найдорожче авто, завезене нульовим митом. Тоді зазначили, що власником мерседеса за 220 тис. доларів 2022 року випуску є підприємець із Дніпропетровщини.
Воїни ЗСУ впевнені, що авто стануть у пригоді в контрнаступі на Херсонському напрямку і просять Жеваго якнайшвидше передати транспортні засоби.
"Я військовослужбовець збройних сил Андрій Рудницький. Ми з хлопцями зараз на передовій, на Херсонському напрямку. Для контрнаступу нам критично не вистачає автомобілів. Натомість відомий олігарх Жеваго "заганяє" під "нульову растаможку" 4 броньованих "геліки". Та чомусь постійно забуває їх передати. Звертаюсь до тебе, Жеваго: якщо ти зайнятий відпочинком у Монако та не можеш передати авто, ми з хлопцями приїдемо та заберемо їх", - звернувся до олігарха військовий.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...