Здали нерви: У Львові таксист побив своїх молодих пасажирок, коли побачив що ті знімають його неприйнятну поведінку (відео)

Водій таксі нервував через загрозу потрапити у корки, тож вимістив злобу на пасажирках. Відео інциденту у Львові шириться мережею.

У Львові таксист накинувся з лайкою, а потім побив 20-річних пасажирок, які запізнилися із посадкою на місце виклику. Інцидент зафільмували та виклали відео у TikTok.

На кадрах можна побачити, як водій львівського таксі спочатку насварив пасажирок, які сіли до салону машини, через запізнення, а потім, коли його неодноразово попросили зупинити автівку, вийшов та накинувся на них вже з кулаками.

Аргументував своє роздратування водій тим, що через запізнення дівчат він потрапив у затор.

Таксист зі Львова поводився агресивно з пасажирками

Одна з містянок виклала подробиці інциденту в своєму дописі.

"Ми надіслали повідомлення, що вже вирушаємо до нього. Водій чекав на нас 3-5 хвилин. В машині він почав себе агресивно поводити. (…) Не доїхавши до місця прибуття, почав жалітися, що через нас він чуть не потрапив у пробку, на що ми відповіли, що нам це не цікаво", — написала одна з жінок.

водій таксі зі Львова

Потім, за її словами, ситуація розпалилася ще дужче. Він накинувся на пасажирок з лайкою, а коли побачив, що одна з них знімає все на відео, "додав газу".

"Нам стало страшно, ми попросили зупинитися", — розповіла пасажирка.

Все ж таки зупинившись посеред проїзду, водій вибіг з машини та почав битися.

Після інциденту відео з таксистом зі Львова дівчата виклали у мережу.

Сама організація, де працює водій таксі, поки ніяк не відреагувала на інцидент.

Від повістки не втечеш: В Україні прийняли "жорстке" рішення по оповіщенню військовозобов’язаних

вівторок, 21 травень 2024, 18:30

Всупереч тому факту, що ТЦК передали в Нацполіцію запити на розшук майже 100 тисяч ухилянтів, багатьом чоловікам вдається залишатись поза полем зору правоохоронців. Тому уряд вирішив ще більше посилити процес мобілізації і затвердив Порядок проведення ...

"Будівництво життя" Віталія Кличка знов під ударом: Генпідрядник спорудження Подільського мосту може сісти на 12 років з конфіскацією, виписана підозра

вівторок, 21 травень 2024, 17:57

Силовики продовжують копатися в документах мега будівництв столиці. У Кличка ці дії розцінюють як неправомірний тиск з боку людей президента Зеленського. Директору генпідрядної організації, причетної до заподіяння 24 мільйонів гривень збитків на будівн...