
У Саратові чоловіка оштрафували за розмову в поїзді про війну. Суд визнав його винним у "дискредитації армії". Причиною для судового переслідування стала розмова чоловіка з попутниками, в якій він засудив російську агресію. Про це повідомляє видання ASTRA, Патріоти України.
"Саратовський районний суд оштрафував на 30 тисяч рублів пасажира поїзда "Кисловодськ – Кіров" Сергія Габова за розмову у вагоні. Суд визнав його винним у дискредитації армії (частина 1 статті 20.3.3 КоАП)", – зазначено у повідомленні. Журналісти процитували ухвалу суду, в якій зазначено, що 31 січня Габов публічно висловився проти війни і заявив про бажання допомагати Україні. "На засіданні він визнав провину і розкаявся", – пише ASTRA.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...