"Здавалося б, у цій історії немає нічого такого. Нічого такого, окрім людяності": Як українські військові врятували лисеня на Донбасі (фото)

"Валєра - це лисиця. Більше тижня тому військові знайшли її посеред дороги просто на передовій", - йдеться у матеріалі фонду "Повернись живим", повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:

"Лисиця була квола і знесилена, пізніше з неї дістали близько 40 (!) кліщів. Морпіхи вирішили виходити Валєру: збудували їй вольєр, годували відбірним м'ясом та рибою. Коли ж повернулися нещодавно з чергового завдання, виявили, що лисиця накивала п'ятами.

У нас Валєра втік. Кажуть, у неволі лиси живуть до десяти років, а в дикій природі – рік-два. Хоча, не знаю… Може, так і краще, – каже 25-річний морпіх.

Здавалося б, у цій історії немає нічого такого. Нічого такого, окрім людяності".

Розстріл патрульних на Вінниччині: Поліція знайшла автомобіль нападників

субота, 20 квітень 2024, 20:30

У Вінницькій області знайшли автомобіль підозрюваних у нападі на патруль поліції. Самих нападників продовжують розшукувати. Про це заявив керівник Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Олексій Рихлюк у ефірі телемарафону, передають Пат...

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...