Здобув п’ять вищих освіт у 24 роки: У Києві зареєстрували вражаючий рекорд

У Києві зареєстрували національний рекорд в номінації «Наймолодший українець, який отримав найбільшу кількість дипломів про вищу освіту в Україні». Рекордсменом став 24-річний Євгеній Нотевський. Про це повідомляє керівниця реєстру рекордів України Лана Вєтрова, передають Патріоти України.

Протягом вересня 2016 року – грудня 2022-го Євгеній закінчив навчання в п’яти вищих навчальних закладах. Хлопець здобув освіту за фахом економіка, право, магістр менеджменту, магістр державного управління та місцевого самоврядування і магістр харчових технологій. «4 із 5 отриманих дипломів рекордсмена про вищу освіту – із відзнакою», – пише Лана Вєтрова.

Наразі Євгеній навчається на другому курсі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, де здобуває третій освітній рівень (PhD) за спеціальністю «Менеджмент». Під час навчання хлопець ставав лауреатом:

  • у 2019 році – іменної академічної стипендії Президента України;
  • у тому ж році – премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України;
  • у 2020 році – іменної академічної стипендії Верховної Ради України.

Наразі Євгеній Нотевський очолює Волонтерський штаб у Миколаївській області. У коментарі журналістам Лана Вєтрова розповіла, що Євгеній родом з Первомайська, що на Миколаївщині. «Це вже другий рекорд, який ми зареєстрували за участі Євгенія. На День незалежності України в цьому році громадська організація, яку він очолює, сплела маскувальну сітку, яка стала рекордною за площею – вона огорнула весь Майдан», – розповіла Вєтрова.

Керівниця реєстру рекордів додала, що нині реєструють все більше рекордів, пов’язаних зі здобуттям молоддю освіти. «У нас вибудовується тенденція серед молоді на здобуття якісної вищої освіти. Зокрема, в ній є рекордсмен, яки здобуває п’ять вищих освіт одночасно, Євгеній закінчував університету послідовно», – каже керівниця нацреєстру рекордів.

Вражаюча винахідливість: В Австрії придумали, як відвадити неонацистів від будинку, де народився Гітлер

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:54

Австрія розпочала роботу з перетворення будинку з жовтої цегли, де народився Адольф Гітлер, в поліцейську дільницю. Таким чином влада хоче не допустити, щоб будівля стала місцем паломництва неонацистів. Після десятиліть суперечок щодо прав власності та...

Навіть вторгнення пережив без пошкоджень: Під Києвом знайшли ВАЗ без пробігу, який простояв у гаражі 50 років (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:43

В Ірпені на Київщині виявили ВАЗ-2102 фактично без пробігу, який простояв у гаражі 50 років. Про унікальну знахідку повідомив блогер з ніком Roma Urraco, передають Патріоти України. "Найкраща знахідка за весь час: в наші руки потрапила абсолютно нова "...