
У російському Хабаровську сусіди побажали смерті жінці, яка повернулася з-за кордону і захворіла на коронавірус COVID-19.Розповідь Валентини опублікував телеграм-канал Mash, передають Патріоти України.
У неї залишився вдома кіт, якого приходить годувати сусідка, яка і знайшла на дверях записку з побажанням смерті. Там було написано: "Здохни тварюко сама скоріше. Через тебе страждають наші діти". Сама Валентина заявила, що розуміє людей, тому що їм страшно.
Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...
У Трускавці місцеві жителі повідомляють про появу загадкової тварини, яку вже встигли охрестити чупакаброю, передають Патріоти України. За словами очевидців, невідома істота протягом кількох останніх тижнів періодично з’являється поблизу житлових район...