
"Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину до 22 травня при одночасному його послаблені. З 11 травня в країні буде дозволено все те, що до цього заборонялося. В сенсі погуляти, зробити манікюр та попити пиво на терасі кафе (на винос). Дозволяється робота перукарень, адвокатів, стамотологів та надавачів інших побутових послуг, а також продавців непродовольчих товарів", - пише у своєму блозі Лариса Волошина, передають Патріоти України, і продовжує:
"Так в чому ж полягатиме карантин, спитаєте ви? В обмежені пересування як між містами, так і громадським транспортом, в закритих на вхід, а головне на вихід, кордонах і в забороні на масові зібрання. Схоже, що молодій зеленій команді таки вдасться побудувати в Україні Радянський Союз з людським обличчям".
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...