
"Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження карантину до 22 травня при одночасному його послаблені. З 11 травня в країні буде дозволено все те, що до цього заборонялося. В сенсі погуляти, зробити манікюр та попити пиво на терасі кафе (на винос). Дозволяється робота перукарень, адвокатів, стамотологів та надавачів інших побутових послуг, а також продавців непродовольчих товарів", - пише у своєму блозі Лариса Волошина, передають Патріоти України, і продовжує:
"Так в чому ж полягатиме карантин, спитаєте ви? В обмежені пересування як між містами, так і громадським транспортом, в закритих на вхід, а головне на вихід, кордонах і в забороні на масові зібрання. Схоже, що молодій зеленій команді таки вдасться побудувати в Україні Радянський Союз з людським обличчям".
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...