Зеленоманія: Портрет нового президента України з'явився на київському фестивалі тату

Клієнтам варто пам'ятати, що це на все життя

Напередодні інавгурації новообраного президента в Києві пройшов професійний тату-фестиваль " Tattoo Collection. Там зібралися кращі татуювальники не тільки з України, але й інших країн, як запевняють організатори, зазначають Патріоти України.

Майстра фестивалю обмінювалися досвідом, демонстрували майстерність і отримали можливість унікального обміну досвідом і знань про нові тренди. За три дні фестивалі набити собі татуювання вирішилося більше 1000 осіб.

На фестивалі незвичайну татуювання виконав киянин Дмитро Пахомов. Він спеціалізується на чорно-білих тату в стилі реалізм. Він зробив тату з портретом новообраного президента України Володимира Зеленського. Як зізнався сам майстер, татуювання була зроблена не тільки для підтримки Зеленського інавгурації, а й просто тому що він симпатизує новому президенту з людської точки зору.

Крім цього, на Tattoo Collection вдалося встановити рекорд. Так, Національний реєстру Книги рекордів України зареєструвала роботу самої юної татуировщицы. 7-річна Єва Гребенюк з Одеси зробила на фестивалі свою другу велику татуювання. Вона нанесла малюнок на свого тата тату-майстра Олександра Гребенюка.

Головний приз фестивалю кубок Golden Machine поділили між собою харківські майстри Артем Цицилин і Роман Несветов.

Дов Сілвер не розгубився: З'явилося відео втечі "наркокороля" від СБУ

неділя, 18 серпень 2019, 18:55

Схоже, що причиною став прикордонник (або працівник аеропорту), який не хотів пускати співробітника СБУ до терміналу. Камери спостереження в аеропорту "Бориспіль" зафіксували момент втечі громадянина Ізраїлю, Амоса Дов Сілвера, засновника мережі пошире...

Хіти тижня. "Супер Тукано", или Поможет ли на Донбассе антипартизанский американский штурмовик", - Жирохов

неділя, 18 серпень 2019, 18:00

"После прихода новой команды во власть вполне очевидно, что происходит некоторая заморозка реформ практически во всех сферах", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Однако для воюющей страны достаточно кр...