Зеленоманія: Портрет нового президента України з'явився на київському фестивалі тату

Клієнтам варто пам'ятати, що це на все життя

Напередодні інавгурації новообраного президента в Києві пройшов професійний тату-фестиваль " Tattoo Collection. Там зібралися кращі татуювальники не тільки з України, але й інших країн, як запевняють організатори, зазначають Патріоти України.

Майстра фестивалю обмінювалися досвідом, демонстрували майстерність і отримали можливість унікального обміну досвідом і знань про нові тренди. За три дні фестивалі набити собі татуювання вирішилося більше 1000 осіб.

На фестивалі незвичайну татуювання виконав киянин Дмитро Пахомов. Він спеціалізується на чорно-білих тату в стилі реалізм. Він зробив тату з портретом новообраного президента України Володимира Зеленського. Як зізнався сам майстер, татуювання була зроблена не тільки для підтримки Зеленського інавгурації, а й просто тому що він симпатизує новому президенту з людської точки зору.

Крім цього, на Tattoo Collection вдалося встановити рекорд. Так, Національний реєстру Книги рекордів України зареєструвала роботу самої юної татуировщицы. 7-річна Єва Гребенюк з Одеси зробила на фестивалі свою другу велику татуювання. Вона нанесла малюнок на свого тата тату-майстра Олександра Гребенюка.

Головний приз фестивалю кубок Golden Machine поділили між собою харківські майстри Артем Цицилин і Роман Несветов.

Синдром самобродіння: Тіло вічно п'яного будівельника саме виробляло пиво

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:16

Доктор, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс лікування антибіотиками. Неназваного 46-річного чоловіка під арештом відвезли в лікарню після того, як він сказав поліції Північної Карол...

В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:12

У новий готель не пускають чоловіків... На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Однак, незважаючи на те, що готель...