Зеленоманія: Портрет нового президента України з'явився на київському фестивалі тату

Клієнтам варто пам'ятати, що це на все життя

Напередодні інавгурації новообраного президента в Києві пройшов професійний тату-фестиваль " Tattoo Collection. Там зібралися кращі татуювальники не тільки з України, але й інших країн, як запевняють організатори, зазначають Патріоти України.

Майстра фестивалю обмінювалися досвідом, демонстрували майстерність і отримали можливість унікального обміну досвідом і знань про нові тренди. За три дні фестивалі набити собі татуювання вирішилося більше 1000 осіб.

На фестивалі незвичайну татуювання виконав киянин Дмитро Пахомов. Він спеціалізується на чорно-білих тату в стилі реалізм. Він зробив тату з портретом новообраного президента України Володимира Зеленського. Як зізнався сам майстер, татуювання була зроблена не тільки для підтримки Зеленського інавгурації, а й просто тому що він симпатизує новому президенту з людської точки зору.

Крім цього, на Tattoo Collection вдалося встановити рекорд. Так, Національний реєстру Книги рекордів України зареєструвала роботу самої юної татуировщицы. 7-річна Єва Гребенюк з Одеси зробила на фестивалі свою другу велику татуювання. Вона нанесла малюнок на свого тата тату-майстра Олександра Гребенюка.

Головний приз фестивалю кубок Golden Machine поділили між собою харківські майстри Артем Цицилин і Роман Несветов.

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...