Зеленоманія: Портрет нового президента України з'явився на київському фестивалі тату

Клієнтам варто пам'ятати, що це на все життя

Напередодні інавгурації новообраного президента в Києві пройшов професійний тату-фестиваль " Tattoo Collection. Там зібралися кращі татуювальники не тільки з України, але й інших країн, як запевняють організатори, зазначають Патріоти України.

Майстра фестивалю обмінювалися досвідом, демонстрували майстерність і отримали можливість унікального обміну досвідом і знань про нові тренди. За три дні фестивалі набити собі татуювання вирішилося більше 1000 осіб.

На фестивалі незвичайну татуювання виконав киянин Дмитро Пахомов. Він спеціалізується на чорно-білих тату в стилі реалізм. Він зробив тату з портретом новообраного президента України Володимира Зеленського. Як зізнався сам майстер, татуювання була зроблена не тільки для підтримки Зеленського інавгурації, а й просто тому що він симпатизує новому президенту з людської точки зору.

Крім цього, на Tattoo Collection вдалося встановити рекорд. Так, Національний реєстру Книги рекордів України зареєструвала роботу самої юної татуировщицы. 7-річна Єва Гребенюк з Одеси зробила на фестивалі свою другу велику татуювання. Вона нанесла малюнок на свого тата тату-майстра Олександра Гребенюка.

Головний приз фестивалю кубок Golden Machine поділили між собою харківські майстри Артем Цицилин і Роман Несветов.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...