
У Харківській області місцеві чиновники фактично залишили вихованців дитячих садків без їжі. Про це в Facebook написав юрист Михайло Шнайдер, передають Патріоти України.
Батьки скаржаться на те, що зараз раціон малюків складається з каші і овочевого рагу. "Давати хліб діткам перестали ще на початку місяця. Ви тільки вдумайтеся в це. У деяких садках, адміністрація просить не приводити дітей на заняття - тому що їх просто нічим годувати. Чиновники виправдовуються тим, що нібито не можуть проводити тендери на закупівлю продуктів", - пише Шнайдер.
За його словами, місцеві підприємці кажуть, що справа в жадібності чиновників, які вимагають просто непомірні відкати. "Я щиро сподіваюся, що ця ситуація обов'язково дійде до Олени Зеленської, яка займається питаннями харчування в школах і садках. І всі ті персонажі, які кидають тінь на президента і довели харчування малюків в Красноградському районі до такої критичної ситуації, обов'язково понесуть заслужене покарання" , - додав він.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...