Зеленський даремно виокремлював католиків: Міністр охорони здоров'я пояснив спалах коронавірусу на цьому тижні

Багато хто пішов до церкви святити вербу, наслідки чого і проявилися якраз на 4-5-й день.
Максим Степанов. Фото: Лівий берег.

Причинами того, що в попередні дні зросла кількість випадків коронавірусу в Україні є недотримання рекомендацій МОЗ та збільшення кількості тестувань ПЛР. Про це заявив на глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу, передають Патріоти України.

Як він зазначив, що після недотримання рекомендацій МОЗ, прояви хвороби були на 4-5 день, після того, як люди заражалися. "Тут існує кілька факторів. Багато хто не дотримувалися наших рекомендацій на вербну неділю і відвідували богослужіння. У зв'язку з цим, прояви хвороби були на 4-5 день після того, як люди заражалися. І ми побачили відразу зростання захворюваності. По-друге, ми суттєво збільшили кількість тестувань на ПЦЛ. За 10 днів було близько 1000 тестів, а зараз близько 5000", - заявив Степанов.

Знакова подія для Запоріжжя та області: Із нового терміналу міжнародного аеропорту міста відправився перший рейс (фотофакти)

вівторок, 20 жовтень 2020, 6:08

19 жовтня, о 6.50 із нового терміналу Міжнародного аеропорту Запоріжжя відправився перший рейс. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, зазначають Патріоти України. . “Ввечері приймемо пасажирів, які прилетять рейсом «Київ – Запоріжжя» авіако...

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...