Зеленський дав наказ на подвиг: Три групи українських вчених уже розробили прототипи вакцини від COVID-19, - Данілов

Українські вчені вже розробили прототипи вакцини від COVID-19. Для завершення випробувань необхідна відповідна лабораторія. Про це в колонці на "УП" повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, зазначають Патріоти України.

"Україна має необхідний науковий потенціал для розробки власної вакцини від COVID-19 і три групи вітчизняних вчених уже розробили прототипи вакцин. Для завершення доклінічних випробувань необхідна лабораторія відповідного класу захисту BSL-3", - підкреслив секретар РНБО.

За його словами, держави виграли час, щоб дати можливість ВООЗ, ООН, Всесвітнього банку і багатьом іншим організаціям і структурам "консолідувати міжнародні активи, акумулювати ресурси, відновити зв'язки і почати наступ".

"Результатом об'єднаних зусиль людства стали проривні наукові результати, зокрема, не тільки в подоланні епідемії і розробці вакцин, а й у багатьох інших супутніх галузях. Наприклад, було зроблено важливий крок на шляху боротьби з онкологічними захворюваннями. Таким чином, важливість розвитку та збереження національних держав при одночасному поглибленні транснаціональних міжнародних зв'язків - ще один урок пандемії", - додав Данілов.


Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...