"Зеленский нам не это обещал!": В Україні таки почали штрафувати власників "євроблях"

Власники авто на єврономерах дуже обурені ситуацією, що склалася, інші відверто над ними сміються.​

Незважаючи на те, що під час наради в Мінінфраструктури домовилися продовжити мораторій на введення значних штрафів для власників нерозмитнених авто на іноземній реєстрації, дехто з «евробляхерів» вже встиг отримати відповідний протокол, зазначають Патріоти України.

Так, фото протоколу зі штрафом в 8,5 тисячі гривень (такий штраф виписують за прострочення транзитного ввезення на 10-20 діб, - Ред.) в соцмережі виклав Артем Губенко з Дніпра, який уточнив, що документ був виписаний не йому, а іншому водієві.

Під цим постом зав'язалася жвава дискусія. Власники авто на єврономерах, які за весь цей час не спромоглися легалізувати свої авто, обурювалися ситуацією, що склалася і уповали на Зеленського, інші відверто над ними сміялися.


На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...