"Зеленский нам не это обещал!": В Україні таки почали штрафувати власників "євроблях"

Власники авто на єврономерах дуже обурені ситуацією, що склалася, інші відверто над ними сміються.​

Незважаючи на те, що під час наради в Мінінфраструктури домовилися продовжити мораторій на введення значних штрафів для власників нерозмитнених авто на іноземній реєстрації, дехто з «евробляхерів» вже встиг отримати відповідний протокол, зазначають Патріоти України.

Так, фото протоколу зі штрафом в 8,5 тисячі гривень (такий штраф виписують за прострочення транзитного ввезення на 10-20 діб, - Ред.) в соцмережі виклав Артем Губенко з Дніпра, який уточнив, що документ був виписаний не йому, а іншому водієві.

Під цим постом зав'язалася жвава дискусія. Власники авто на єврономерах, які за весь цей час не спромоглися легалізувати свої авто, обурювалися ситуацією, що склалася і уповали на Зеленського, інші відверто над ними сміялися.


Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.