
Президент України Володимир Зеленський заявив, що зробив щеплення проти коронавірусу навіть попри перенесену хворобу, оскільки рівень його антитіл до вірусу надто низький. У цьому він зізнався під час вакцинації 2 березня у військовому госпіталі Сєвєродонецька на Луганщині. Його слова цитує пресслужба ОПУ, передають Патріоти України.
"Щеплення обов’язкове. Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Незважаючи на те, що я перехворів, у мене рівень антитіл дуже низький", – сказав Зеленський.
Він висловив переконання, що саме вакцинація допоможе людям подолати пандемію коронавірусу й нарешті повернутися до звичайного способу життя. "Я вважаю, що ця вакцина (Oxford/AstraZeneca (CoviShield). – Ред.) якісна, вона одна з найкращих у світі. Побороти COVID-19 тільки засобами захисту остаточно неможливо. Вакцинуватися доведеться. Вакцина – це реальний шлях повернення до нормального життя", – додав президент.
Нагадаємо: щеплення Зеленському зробили індійською вакциною CoviShield під час його робочої поїздки до Луганської області 2 березня. Фотографіями глава держави поділився у соцмережах.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
Ровер «Персеверанс» знайшов сліди складних органічних сполук у глинистих породах кратера Єзеро на Марсі. Раніше сліди таких сполук розгледів також марсохід «К’юріосіті», який досліджує кратер Ґейл на відстані понад 3000 кілометрів від Єзеро. Такі резул...