
Президент України Володимир Зеленський заявив, що зробив щеплення проти коронавірусу навіть попри перенесену хворобу, оскільки рівень його антитіл до вірусу надто низький. У цьому він зізнався під час вакцинації 2 березня у військовому госпіталі Сєвєродонецька на Луганщині. Його слова цитує пресслужба ОПУ, передають Патріоти України.
"Щеплення обов’язкове. Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Незважаючи на те, що я перехворів, у мене рівень антитіл дуже низький", – сказав Зеленський.
Він висловив переконання, що саме вакцинація допоможе людям подолати пандемію коронавірусу й нарешті повернутися до звичайного способу життя. "Я вважаю, що ця вакцина (Oxford/AstraZeneca (CoviShield). – Ред.) якісна, вона одна з найкращих у світі. Побороти COVID-19 тільки засобами захисту остаточно неможливо. Вакцинуватися доведеться. Вакцина – це реальний шлях повернення до нормального життя", – додав президент.
Нагадаємо: щеплення Зеленському зробили індійською вакциною CoviShield під час його робочої поїздки до Луганської області 2 березня. Фотографіями глава держави поділився у соцмережах.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...