"Зеленський показово принизив мільйони вірян УПЦ": Боксер Ломаченко потрапив у новий скандал

Колишній чемпіон світу з боксу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко зробив нову публікацію у своєму Instagram, передають Патріоти України.

Спортсмен оприлюднив відео інформаційного агентства "Спілка православних журналістів" (СПЖ), яке публікує новини УПЦ Московського патріархату. На відео повідомляється, що члени синоду УПЦ три години чекали під офісом президента України Володимира Зеленського.

"20 березня 2023 року сталася подія, яка увійде до історії як ганьба щодо влади до церкви. Члени синоду української православної церкви майже 3 години безуспішно чекали під офісом президента Володимира Зеленського. Привід був більш ніж серйозний – вигнання церкви із Києво-Печерської лаври.

Питання зовсім не в тому, що Зеленський не прийняв синодалів, проблема в тому, як це було зроблено. Настоятеля та ієрархів найбільшої конфесії країни протримали на вулиці біля блокпоста кілька годин, а потім прогнали сиреною.

І це Зеленський був на місці і хоч кілька хвилин міг точно знайти. Архієреїв не запросили почекати всередині, не запропонували бодай сісти. Якщо коротко, ситуацію можна охарактеризувати двома словами: "Демонстративне приниження". І це приниження не Онуфрія, Павла чи Антонія. Це є показовим приниженням мільйонів вірян УПЦ, приниженням мільйонів виборців, мільйонів громадян України. Трагедія якраз у цьому", – йдеться у відео.

©

Зазначимо, що це вже далеко не перший скандальний пост Ломаченка в Instagram, через що його сторінка була заблокована на території України.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...