
Другий президент України Леонід Кучма повернувся на посаду представника в Тристоронній контактній групі. Про це на брифінгу в понеділок оголосив чинний президент Володимир Зеленський, повідомляють Патріоти України.
"Я зустрічався з нашими партнерами зі США, Франції, Німеччини. Ми обговорювали дуже важливе питання припинення війни на Донбасі. У нас є спільна позиція - це відновлення наших переговорів у Нормандському форматі і розблокування Мінського процесу. Вже 5 червня буде перша зустріч Тристоронньої групи на чолі з Леонідом Даниловичем Кучмою", - сказав Зеленський.
Кучма, який пішов у відставку восени 2018 року, сказав, що не міг не погодитися на пропозицію Зеленського. "Я звик приймати рішення, виконувати їх і відповідати за них. Сьогоднішня зустріч з президентом України показує, що у мене є така можливість зробити свій внесок", - сказав він. У той самий час він попередив, що не хоче грати роль "весільного генерала".
Нагадаємо, Кучма представляв Україну на переговорах у Мінську з червня 2014 року по вересень 2018 року. Потім він заявив про відставку через "досягнення критичного віку".
Після цього переговорний процес очолив Євген Марчук. Він заявив про відставку в травні 2019 року у зв'язку зі зміною президента в Україні.
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...