Зеленський прийшов на виступ "Кварталу": Президенту заспівали пісню про відсутність посадок (відео)

Володимир Зеленський придбав квиток та зайняв місце в першому ряду.

Сьогодні, 15 грудня, Володимир Зеленський відвідав виступ своєї "колишньої команди" зі студії "Квартал 95". Відео з цим візитом з'явилося в соціальній мережі Facebook, його автор - користувач Дмитро Кучер, передають Патріоти України.

У короткому ролику видно, як ведучі зі сцени коментують появу нового президента на своєму черговому вечірньому виступі. Зеленський купив квиток, зайняв місце в першому ряду, а потім показав його зі сцени.

Пізніше відео з залу опублікувала і прес-секретар глави української держави Юлія Мендель. На ньому "Квартал" співає пісню зі зверненням до прокурорів: "весна прошла, посадок нет, а что - зимой сажать не принято?".


Раніше завадила тільки Друга світова: У Швеції скасували вручення Нобелівських премій

вівторок, 22 вересень 2020, 23:14

«Традиційну церемонію вручення Нобелівських премій у Стокгольмі та Нобелівський банкет скасовано», – йдеться в повідомленні на сайті Нобелівського комітету. Організатори поінформували, що натомість відбудеться телевізійна церемонія, під час якої будуть...

З архіву ПУ. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 22 вересень 2020, 23:05

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...