Зеленський та його "кубики": Президент несподівано похвалився тренуванням у спортзалі (відео)

Володимир Зеленський завжди тримав своє тіло в спортивній формі. Ще до свого нового статусу президента України Володимир постійно публікував відео своїх тренувань для улюблених шанувальників, передають Патріоти України.

У тренажерному залі колишній комік тренував всі групи м'язів і робив це дуже активно. На цей раз на його фан-сторінці в соцмережі Instagram з'явилося відео ударного тренування черевного преса від Володимира. У ролику показано, як Зеленський тримає в руці трубу і робить нею рухи в різні боки. Зазначимо, що це дуже важке вправу і не кожному під силу. Відео на сторінці підписали лаконічно "спорт".


Нагадаємо, що раніше колишній комік дуже часто хвалився досягненнями тривалих і наполегливих тренувань з персональним тренером. Так, на своїй instagram-сторінці екс актор студії "Квартал 95" публікував різні спортивні відео з хештегом #zekubiki.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...