"Затримано 20 осіб, троє перебувають у лікарні": Зеленський відреагував на стрілянину в Броварах

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з главою МВС Арсеном Аваковим, з яким обговорив стрілянину в Броварах. Також на зустрічі був присутній прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє прес-служба ОПУ, передають Патріоти України.

"Це навіть сутичкою не можна назвати – те, що відбувалося в Броварах. Нагадувало 90-ті роки. Хотів би, щоб ви розповіли деталі того, що відбувалося", – почав розмову президент.

Аваков доповів, що в Броварах одна з груп зловмисників прийшла з помповою рушницею і дробовиками. Друга група, яка була найнята, була без зброї.

"Почалося зіткнення місцевих броварських перевізників, які раніше контролювали перевезення між Броварами та Києвом, і зовнішніх, яким віддали значну частину цих маршрутів", – розповів міністр.

За інформацією міністра, група з Вінниччини – співробітники однієї з охоронних фірм. "На даний час затримано 20 осіб, троє перебувають у лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості", – повідомив Аваков.

За його словами, місцевій поліції не було відомо, що в місті йде підготовка до такого події. "Ми зараз закінчимо цю операцію і у мене є питання до броварської поліції", – зазначив Аваков.

Президент наголосив на тому, що має бути проведено розслідування для встановлення й покарання винних. Уряд, зі свого боку, має надати допомогу пересічним громадянам, які постраждали внаслідок сутички.

"Потрібно, щоб ми знайшли замовників, щоб вони понесли покарання. Також щоб на рівні уряду ми зрозуміли, як допомогти звичайним людям, майно яких постраждало в цій сутичці", – резюмував Зеленський.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...