Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України (фото, оновлено)

У вівторок, 30 квітня, новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Про це заявила прес-служба ПЦУ в Facebook, повідомляють Патріоти України.

За повідомленням церкви, зустріч відбулася в Києві, в Михайлівському Золотоверхому монастирі. Сам митрополит пізніше прокоментував зустріч з обраним президентом, висловивши йому підтримку.

"Зустрівся з обраним президентом Володимиром Зеленським. Буду молитися, щоб Бог дав новому главі держави сил витримати тягар відповідальності за єдність України. Повинні разом берегти і примножувати те, що українці вже отримали", - написав Єпіфаній.

Коментатори під постом зустріли новину про зустріч зі стриманим оптимізмом, жартуючи над віросповіданням Володимира Зеленського.

Доповнення. У прес-службі Володимира Зеленського підбили підсумки сьогоднішньої зустрічі новообраного президента України із предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Епіфанієм у Києві.

«Під час зустрічі були обговорені проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі. Новообраний глава держави та митрополит Епіфаній були єдині у тому, що церква має молитись, а держава – робити все, щоб усі регіони нашої країни жили в мирі та спокої. Також були обговорені теми боротьби з корупцією та бідністю», – повідомили у прес-службі Зеленського.

Повідомляється, що Володимир Зеленський отримав у подарунок від митрополита Епіфанія «Острозьку Біблію».

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...

Не лише ТЦК? Хто має право перевіряти військовий квиток під час воєнного стану в Україні

вівторок, 28 травень 2024, 6:30

Українці призовного віку повинні носити із собою військово-облікові документи. Працівники територіальних центрів комплектування можуть вимагати від військовозобов'язаних показати військовий квиток. Втім, таке право мають не лише вони. Про це повідомил...