Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України (фото, оновлено)

У вівторок, 30 квітня, новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України митрополитом Епіфанієм. Про це заявила прес-служба ПЦУ в Facebook, повідомляють Патріоти України.

За повідомленням церкви, зустріч відбулася в Києві, в Михайлівському Золотоверхому монастирі. Сам митрополит пізніше прокоментував зустріч з обраним президентом, висловивши йому підтримку.

"Зустрівся з обраним президентом Володимиром Зеленським. Буду молитися, щоб Бог дав новому главі держави сил витримати тягар відповідальності за єдність України. Повинні разом берегти і примножувати те, що українці вже отримали", - написав Єпіфаній.

Коментатори під постом зустріли новину про зустріч зі стриманим оптимізмом, жартуючи над віросповіданням Володимира Зеленського.

Доповнення. У прес-службі Володимира Зеленського підбили підсумки сьогоднішньої зустрічі новообраного президента України із предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Епіфанієм у Києві.

«Під час зустрічі були обговорені проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі. Новообраний глава держави та митрополит Епіфаній були єдині у тому, що церква має молитись, а держава – робити все, щоб усі регіони нашої країни жили в мирі та спокої. Також були обговорені теми боротьби з корупцією та бідністю», – повідомили у прес-службі Зеленського.

Повідомляється, що Володимир Зеленський отримав у подарунок від митрополита Епіфанія «Острозьку Біблію».

Врятував життя: На полігоні старший лейтенант ЗСУ закрив собою підлеглого від вибуху гранати

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:21

На полігоні 25-річний військовий ЗСУ Богдан Федосенко закрив собою підлеглого від вибуху гранати, таким чином врятував йому життя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Командування Сил логістики Збройних Сил України. На одному з навчаль...

З архіву ПУ. Де в Україні "працює" найбільше повій: У поліції назвали місто-рекордсмена

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:10

Одещина стала лідером за кількістю повій в Україні. У 2019 року в регіоні було виявлено 229 жінок легкої поведінки, яких затримували 626 раз. Про це повідомляє 056.ua з посиланням на департамент Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгів...