Землі та нерухомості на мільйони: Вартість майна кандидата у Верховний суд в кілька разів перевищує доходи його сім'ї (фото, відео)

Згідно з офіційними даними, Іван Шицький все життя працював на державних посадах і жодного дня не займався бізнесом.

Іван Шицький. Фото:http://old.minjust.gov.ua

Екс-суддя Верховного суду України, кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду в складі нового Верховного суду Іван Шицький і його сім'я володіють майном, вартість якого в кілька разів перевищує їх сукупні доходи. Про це сказано в розслідуванні Prosud, передають Патріоти України.

Згідно з даними декларацій колишнього судді Верховного суду з 2013 по 2016 роки його сумарний з дружиною дохід за 4 роки склав трохи більше 2,2 млн.грн.

При цьому, згідно з офіційними даними, Шицький все життя працював на державних посадах і жодного дня не займався бізнесом.

Так, у власності Шицького знаходиться 10 соток скандальної землі в Деснянському районі столиці, яку він отримав в 2009 році. Дана ділянка знаходиться на території, яка була приватизована членами товариства індивідуальних забудовників "Десенка", більшість членів якої складають колишні і нинішні судді Верховного суду України. 10 соток землі на цій території зараз продається за 1,224 млн грн.

Крім цього, колишній суддя володіє 35 сотками землі в Козині, яку придбав за 680 тис. грн.

У той же час дружина Шицького, яка працює в Київській державній адміністрації з річною зарплатою всього 132 тис. грн, виявилася власницею недобудованого будинку і 20 соток землі під ним в елітному селі Михайлівка-Рубежівка під Києвом.

При цьому, за інформацією розслідувачів, 15 соток землі під цим будинком Валентина Шицька отримала всього за 654 грн. Сьогодні вартість 15 соток в цьому місці коштує близько 25 тис., а ціна будинку становить понад 300 тис. дол.

Також, згідно з декларацією, в 2016 році дружина Шицького отримала в подарунок квартиру площею 182,1 м2 в Києві.

"Зазначена в декларації вартість цієї квартири 249 тис. грн. Хоча насправді така квартира коштує щонайменше 8,3 млн грн", - сказано в матеріалі.

Крім нерухомості дружина колишнього судді задекларувала в 2016 році автомобіль Volkswagen Golf вартістю 706,7 тис. грн.

"27-річна дочка кандидата теж уже звикає до розкішного життя. У 2016 році їй вдалося придбати квартиру на 259.5 м2 в Києві на вулиці Воздвиженській. Коштує така нерухомість більше 10 млн. грн. Звідки такі кошти у дочки кандидата - теж невідомо", - додали розслідувачі.

Країни ЄС готові відкрити кордони для українців: Кого пустять і на яких умовах

п’ятниця, 7 травень 2021, 8:44

Країни Європейського Союзу вже з другої половини червня планують відкрити кордони для українців і громадян інших держав. Така можливість з'явиться завдяки введенню зелених цифрових сертифікатів або паспортів вакцинації проти COVID-19. При цьому не відк...

"Отвод войск? Нет! А вот эскалация на фронте в ближайшее время будет и сильная. На фото номера машин закрашены краской. Так было и в 2014-м. Убийцы и маньяки прячут свои опознавательные знаки", - Степова

п’ятниця, 7 травень 2021, 8:26

"Война научила меня многому. Первое - читать и слушать врага. Второе - верить врагу, если он обещает тебя убить. С момента ввода российских войск в Украину я стала постоянным читателем и подписчиком сотни российских сайтов и групп", - пише у своєму бло...