Земля бетоном: Вчені підтвердили, що російські окупанти у лісах біля ЧАЕС отримали смертельну дозу радіації

Вчені з Австралійського інституту стратегічної політики (ASPI) провели розрахунки про те, яку дозу опромінення отримали окупанти, що засіли в окопах у Рудому лісі Чорнобильської зони. За попередніми даними, їхній організм прийняв близько 18 500 кіло беккерелів радіації, а це означає, що смерть вже поруч, передають Патріоти України.

Ці дані опубліковані на офіційному вебсайті інституту. Експерти проаналізували доступні фото та відеоматеріали з Чорнобильської зони, де розмістилися окупанти у перші дні вторгнення в Україну.

Дослідники нанесли на карти місцевості, отруєної радіаційним тлом, траншеї, вириті російськими військами. Протягом кількох днів окупанти буквально цілодобово перебували у рентгенапараті. "Тепер на російських загарбників чекає повільна смерть. А може і швидка, але болісна", – коментують дані вчених на Telegram-каналах.

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...