Землю накрила магнітна буря червоного рівня: Що треба знати метеозалежним людям

Із суботи, 18 листопада, в Україні розпочалася дводенна магнітна буря, яка може вплинути на метеозалежних людей. Її амплітуда складе близько 5 балів, що вважається потужною магнітною бурею. Проте їхній негативний вплив можна знизити. OBOZREVATEL розповідає все, що треба про це знати, передають Патріоти України.

За даними центру Meteoagent, небезпечні геомагнітні коливання "червоного рівня" очікуються на Землі 18 та 19 листопада. У суботу сила ударів становила 6 балів, а в неділю вона трохи знизяться – до 5 балів.У наступні два дні буде спокійно, а 22 числа удари поновляться. Сила магнітних бур підвищиться до К-індексу 5.

Вважається, що найбільше магнітні бурі впливають на метеочутливих людей, вагітних жінок, людей з хронічними захворюваннями. У такі дні вони можуть скаржитися на головний біль, безсоння, "стрибки" тиску та інші симптоми. Водночас науковці ще вивчають питання про те, чи насправді коливання магнітосфери здатні впливати на стан здоров'я.

У період магнітних бурь людям радять дотримуватися основних принципів підтримки здоров'я, зокрема, висипатися, збалансовано харчуватися, відмовитися від жирної та гострої їжі, алкоголю та кави, пити більше води та уникати надмірних фізичних навантажень. Також рефлексотерапевти радять щодня приділяти по п'ять хвилин дихальній гімнастиці.

Варто зазначити, що у листопаді жителям Землі варто готуватися до кількох магнітних бур. Протягом місяця відбудеться одразу шість сплесків геомагнітної активності. Сильні магнітні бурі очікуються 1, 13, 14, 18, 19 та 22 листопада.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...