Землю накрила магнітна буря червоного рівня: Що треба знати метеозалежним людям

Із суботи, 18 листопада, в Україні розпочалася дводенна магнітна буря, яка може вплинути на метеозалежних людей. Її амплітуда складе близько 5 балів, що вважається потужною магнітною бурею. Проте їхній негативний вплив можна знизити. OBOZREVATEL розповідає все, що треба про це знати, передають Патріоти України.

За даними центру Meteoagent, небезпечні геомагнітні коливання "червоного рівня" очікуються на Землі 18 та 19 листопада. У суботу сила ударів становила 6 балів, а в неділю вона трохи знизяться – до 5 балів.У наступні два дні буде спокійно, а 22 числа удари поновляться. Сила магнітних бур підвищиться до К-індексу 5.

Вважається, що найбільше магнітні бурі впливають на метеочутливих людей, вагітних жінок, людей з хронічними захворюваннями. У такі дні вони можуть скаржитися на головний біль, безсоння, "стрибки" тиску та інші симптоми. Водночас науковці ще вивчають питання про те, чи насправді коливання магнітосфери здатні впливати на стан здоров'я.

У період магнітних бурь людям радять дотримуватися основних принципів підтримки здоров'я, зокрема, висипатися, збалансовано харчуватися, відмовитися від жирної та гострої їжі, алкоголю та кави, пити більше води та уникати надмірних фізичних навантажень. Також рефлексотерапевти радять щодня приділяти по п'ять хвилин дихальній гімнастиці.

Варто зазначити, що у листопаді жителям Землі варто готуватися до кількох магнітних бур. Протягом місяця відбудеться одразу шість сплесків геомагнітної активності. Сильні магнітні бурі очікуються 1, 13, 14, 18, 19 та 22 листопада.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...