Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років

П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello.

Як і чотири попередніх, п'ятий сезон складатиметься із 10 серій. Вони охоплюють події, які відбувалися з членами британської королівської родини у 90-х роках минулого століття.

Однак смерті Леді Ді глядачі поки не побачать. Цю трагедію творці «Корони» вирішили показати в шостому сезоні, який, ймовірно, стане завершальним.

Зйомки шостого сезону було призупинено в день смерті королеви.

Раніше стало відомо, що після похорону королеви Єлизавети II новоспечений король Чарльз III подумує над великими змінами в королівській родині. Mонарх планує внести зміни до закону, щоб заборонити членам королівської родини, що не працюють на корону, бути державними радниками. Йдеться про принца Гаррі, принцесу Беатріс та принца Ендрю.

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...

В Україні офіційно повернули обов'язкові повірки лічильників: Що зміниться і які нюанси треба знати

понеділок, 5 червень 2023, 6:47

В Україні відновлено повірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Рішення уряду поширюється на всіх громадян, окрім тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Про це поінформували клієнтів у "Київтеплоенер...