Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років

П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello.

Як і чотири попередніх, п'ятий сезон складатиметься із 10 серій. Вони охоплюють події, які відбувалися з членами британської королівської родини у 90-х роках минулого століття.

Однак смерті Леді Ді глядачі поки не побачать. Цю трагедію творці «Корони» вирішили показати в шостому сезоні, який, ймовірно, стане завершальним.

Зйомки шостого сезону було призупинено в день смерті королеви.

Раніше стало відомо, що після похорону королеви Єлизавети II новоспечений король Чарльз III подумує над великими змінами в королівській родині. Mонарх планує внести зміни до закону, щоб заборонити членам королівської родини, що не працюють на корону, бути державними радниками. Йдеться про принца Гаррі, принцесу Беатріс та принца Ендрю.

"Займайтеся коханням, не війною": У мережі поширили "рекламу" військкоматів РФ із Сашею Грей, порнозірка відреагувала

четвер, 1 грудень 2022, 23:42

У мережі поширили фото, де нібито в одному з російських військкоматів з'явилася реклама з колишньою американською порноактрисою Сашею Грей. Однак виявилося, що це було фейком. Колишня порноактриса Саша Грей вже встигла відреагувати на фото в мережі, за...

"Ми проїхали 4000 км за три дні": Екс-коханий принцеси Діани допомагає українцям

четвер, 1 грудень 2022, 22:53

Колишній коханий представниці королівської родини Великої Британії, покійної принцеси Діани, 64-річний майор Джеймс Х'юїтт відвідав Україну. Він допомагає людям, які постраждали від російської війни. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. ...