Згадуючи тихим словом "Велике будівництво": На Львівщині не вистачає грошей на лікування COVID-хворих

На Львівщині за останні два тижні суттєво збільшилася кількість хворих на коронавірус – щодня госпіталізують по кілька сотень людей. Тому в області екстрено облаштовують нові ліжко-місця, зазначають Патріоти України.

А грошей на лікування, які виділяє Національна служба здоров’я – не вистачає. Через це міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко приїхав до лікарні швидкої медичної допомоги Львова, де пообіцяв медикам підняти питання перегляду тарифу на Covid-пакети.

– Немає ідеально рецепту, який може вирішити будь-яку проблему. Але їх треба чути і розуміти. Якщо не вистачає Covid-пакету на реанімацію, це значить, що я повинен приїхати зараз і розбиратись, як нам компенсувати це – відзначив міністр.

Також Ляшко закликав вакцинуватися громадян, щоб швидше побороти хворобу та зменшити навантаження на лікарні. За словами медиків, із майже 500 пацієнтів, щеплений лежить лише один.

– Період важкий. У всіх одне й те ж саме. Хтось чимось не задоволений. Але запитайте: хто з них вакцинований? Вони звинувачуватимуть усіх. Але не розуміють, що навантаження у вас зросло у рази. Зростатиме кількість хворих і кількість навантаження. Головне не здатися, – додав міністр.
Наразі у львівській лікарні майже 500 пацієнтів. Більшість має тяжкий перебіг хвороби, з двобічною пневмонією і дихальною недостатністю. Загалом у лікарні виділено 730 місць для інфікованих, невдовзі розгорнуть ще 270. Та й цього, лікарі побоюються, може бути замало, якщо люди не почнуть дбати про своє здоров’я та вакцинуватися.

Хіти тижня. Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації

четвер, 28 жовтень 2021, 19:00

Оливкова олія, яку продають на ринках в Україні, здебільшого - фальсифікат. А в деяких випадках - ще й небезпечний фальсифікат,адже ніхто не знає, яку "хімію" можуть містити її добавки, передають Патріоти України. Таку неприємну звістку повідомив украї...

Крим - це Україна! Apple виправила у своєму додатку карту з "російським" півостровом

четвер, 28 жовтень 2021, 18:56

Минулого тижня компанія Apple року вкотре потрапила в скандал через Крим. Річ у тому, що окупований Росією півострів вона не позначила частиною території України. У зв'язку з таким скандалом, багато українців навіть виявили бажання перейти з Apple Musi...