Зганьбив честь справжніх героїв: На Донбасі п'яний військовий підірвав бліндаж

На Донбасі під час сварки п'яний український військовий підірвав бліндаж, повідомляють Патріоти України.

Трагедія сталася в кінці березня. В результаті інциденту є один загиблий та двоє поранених. Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Сварка призвела до того, що, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, висмикнув чеку і кинув гранату в той же бліндаж, де сам сидів. Сам при смерті, один убитий, другий - поранений", - розповів він.

За словами прокурора, найчастіше причиною небойових втрат ЗСУ стають ДТП, необережне поводження зі зброєю, спиртні напої, хвороби, суїциди і відносини не за Статутом. Матіос зазначив, що психологічний стан українських військових на Донбасі, посилюється вживанням алкоголю і наркотиків, які постачають їм іноземні спецслужби через місцевих жителів.

Українці переплачують за газ: У чому проблема і як її вирішити

середа, 4 жовтень 2023, 18:22

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України", клієнтами якої є майже 98% населення країни, розповіли, чому деяким побутовим клієнтам іноді можуть надіслати платіжку із "зайвими кубометрами". Щоб розібратися в цьому питанні, компанія розглянула інформ...

Просторовість, елегантність, безпека: Які корейські автомобілі рекомендують купувати самі корейці

середа, 4 жовтень 2023, 18:03

Південна Корея є одним з найбільших виробників автомобілів у світі. Її автомобілі отримують похвалу не лише на світовому рівні, але й всередині країни. Самі корейці визначили три видатні корейські автомобілі, які наполегливо рекомендують купувати за їх...