
МОЗ розглядає введення привілеїв для вакцинованих від COVID-19, але рішення має ще затвердити Кабмін. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузин, повідомляє Апостроф у неділю, 25 липня, зазначають Патріоти України.
"Дійсно, ми розглядаємо в майбутньому таку можливість. Йдеться про використання "внутрішнього" ковідного сертифіката. Це електронний документ, який ви зможете згенерувати в додатку Дія, який підтверджує факт щеплення від COVID-19", - сказав Кузін.
Чиновник додав, що на карантині люди, які отримали щеплення, зможуть відвідувати різні заклади.
"Серед різних опцій, в тому числі, розглядається можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені від COVID-19 клієнти. І це допоможе нам зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян", - резюмував Кузін.
Нагадаємо, що в Україні різко впав приріст заражень COVID-19. У лікарні потрапили 422 людини з коронавірусом. Летальних випадків - 12, а одужали - 159 пацієнтів.
Також повідомлялося, що за день COVID-щеплення отримали ще 70 тисяч українців. Напередодні в країні працювали 272 мобільні бригади, 741 пункт щеплення і 501 центр вакцинації.
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...