Згодні не всі: В Америці обрали нову "Міс США", у мережі розгорівся скандал через одну деталь (фото)

В Америці провели загальнонаціональний конкурс краси "Міс США". Переможницею стала 22-річна Ася Бренч - представниця штату Міссісіпі, передають Патріоти України.

За всю історію конкурсу вона є першою афроамериканкою, яка завоювала титул "Міс Міссісіпі США". Так, Бренч виступає за те, щоб американцям дозволили володіти зброєю, але дівчина закликає посилити заходи з навчання людей безпечного з ним поводження, зобов'язавши їх проходити спеціальні курси.

Також відомо, що Ася виступає за тюремну реформу в країні, але водночас її батько сидить у в'язниці та вийде на волю у 2022 році.

У мережі деякі користувачі залишилися незадоволеними перемогою дівчини. Це пов'язано з тим, що нова "Міс США" як "Міс Міссісіпі" брала участь у зустрічі з президентом Дональдом Трампом щодо вищевказаної реформи. Також вона співала національний гімн на одному з мітингів Трампа.


Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...