
В Америці провели загальнонаціональний конкурс краси "Міс США". Переможницею стала 22-річна Ася Бренч - представниця штату Міссісіпі, передають Патріоти України.
За всю історію конкурсу вона є першою афроамериканкою, яка завоювала титул "Міс Міссісіпі США". Так, Бренч виступає за те, щоб американцям дозволили володіти зброєю, але дівчина закликає посилити заходи з навчання людей безпечного з ним поводження, зобов'язавши їх проходити спеціальні курси.

Також відомо, що Ася виступає за тюремну реформу в країні, але водночас її батько сидить у в'язниці та вийде на волю у 2022 році.

У мережі деякі користувачі залишилися незадоволеними перемогою дівчини. Це пов'язано з тим, що нова "Міс США" як "Міс Міссісіпі" брала участь у зустрічі з президентом Дональдом Трампом щодо вищевказаної реформи. Також вона співала національний гімн на одному з мітингів Трампа.

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...