Згодні не всі: В Америці обрали нову "Міс США", у мережі розгорівся скандал через одну деталь (фото)

В Америці провели загальнонаціональний конкурс краси "Міс США". Переможницею стала 22-річна Ася Бренч - представниця штату Міссісіпі, передають Патріоти України.

За всю історію конкурсу вона є першою афроамериканкою, яка завоювала титул "Міс Міссісіпі США". Так, Бренч виступає за те, щоб американцям дозволили володіти зброєю, але дівчина закликає посилити заходи з навчання людей безпечного з ним поводження, зобов'язавши їх проходити спеціальні курси.

Також відомо, що Ася виступає за тюремну реформу в країні, але водночас її батько сидить у в'язниці та вийде на волю у 2022 році.

У мережі деякі користувачі залишилися незадоволеними перемогою дівчини. Це пов'язано з тим, що нова "Міс США" як "Міс Міссісіпі" брала участь у зустрічі з президентом Дональдом Трампом щодо вищевказаної реформи. Також вона співала національний гімн на одному з мітингів Трампа.


Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...