
У Києві стався інцидент між водієм і патрульним. Поліцейський, що зупинив авто, недовго думаючи закинув назад у машину "бичок", який хлопець викинув з вікна, передають Патріоти України.
Молодий чоловік висловив обурення на відео і звернутися до головних українських силовиків з проханням вжити заходів. "Ну добре, я викинув бичок. Ну можна сказати, вийди і підніми. А зараз якби у мене в машині пожежа була?" - запитав водій патрульного. На що поліцейський відповів йому, що "згорів би, що ж зробиш, а як ти думав?"
Хлопець звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, його заступника Антона Геращенка, щоб вони навчили своїх підлеглих правилами етикету, шанобливого ставлення до громадян України. "А не хамити, ображати, і бички в машину кидати", - обурився молодий чоловік.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...