"Згорів би, що ж зробиш": У Києві автохам викинув недопалок на дорогу, його оригінально покарав поліцейський (відео)

У Києві "коп" закинув недопалок у вікно водія-хама: згорів би, що ж зробиш

У Києві стався інцидент між водієм і патрульним. Поліцейський, що зупинив авто, недовго думаючи закинув назад у машину "бичок", який хлопець викинув з вікна, передають Патріоти України.

Молодий чоловік висловив обурення на відео і звернутися до головних українських силовиків з проханням вжити заходів. "Ну добре, я викинув бичок. Ну можна сказати, вийди і підніми. А зараз якби у мене в машині пожежа була?" - запитав водій патрульного. На що поліцейський відповів йому, що "згорів би, що ж зробиш, а як ти думав?"

Хлопець звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, його заступника Антона Геращенка, щоб вони навчили своїх підлеглих правилами етикету, шанобливого ставлення до громадян України. "А не хамити, ображати, і бички в машину кидати", - обурився молодий чоловік.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...